Informujemy, że 2 maja 2024 r. (czwartek) Urząd Miejski w Oleśnie będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

Zagłosuj na oleską promenadę w konkursie na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Opolskiego!

Można już głosować na REWITALIZACJĘ OLESKIEJ PROMENADY w konkursie internautów na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Opolskiego 2021 i Najlepszy Obiekt Użyteczności Publicznej. Głosowanie trwa do 10 października. Autorom najciekawszych uzasadnień przyznane zostaną atrakcyjne nagrody. 

Głosować można do 10 października tylko jeden raz, oddając maksymalnie dwa głosy – jeden w każdej z kategorii:

  1. Najlepsza Przestrzeń Publiczna 2021 - W TEJ KATEGORII ZACHĘCAMY DO ODDANIA GŁOSU NA PROMENADĘ!
  2. Najlepszy Obiekt Użyteczności Publicznej 2021


Wystarczy wejść na stronę  https://przestrzen.opolskie.pl/glosowanie/  i wybrać:

przestrzeń.png

 W tym roku oceniane są przedsięwzięcia zrealizowane do 30 czerwca w przestrzeni publicznej miast i wsi województwa opolskiego, polegające m.in. zagospodarowaniu ogólnodostępnych placów, ulic, parków, terenów rekreacyjnych, budynków użyteczności publicznej lub terenów zdegradowanych z przeznaczeniem ich dla celów publicznych. Konkurs odbywa się po raz dwunasty.

Ogłoszenie wyników głosowania nastąpi w listopadzie podczas uroczystości wręczenia nagród. Konkurs organizuje Zarząd Województwa Opolskiego. 

DJI_0203-HDR.jpeg


Przypomnijmy!

W 2018 roku Oleski Rynek otrzymał tytuł Najlepszej Przestrzeni Publicznej Dziesięciolecia Województwa Opolskiego. To prestiżowa nagroda marszałka województwa opolskiego o którą ubiegało się wiele gmin – inwestorów realizacji nagrodzonych w konkursach przez ostatnie 10 lat – ale wybór mógł paść tylko na jedno, najbardziej atrakcyjne miejsce. - 

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: