Informujemy, że 2 maja 2024 r. (czwartek) Urząd Miejski w Oleśnie będzie nieczynny. Urząd Stanu Cywilnego pełni dyżur w godzinach od 7:30 do 12:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Wyposażenie Stadionu Miejskiego w Oleśnie w sprzęt do uprawiania lekkoatletyki

2.png

OPIS ZADANIA

Zajęcia ruchowe z rehabilitantem oraz zajęcia z psychologiem dla dzieci i ich rodziców. Mają one na celu wspierać rozwój dzieci, które mają trudności z nawiązywaniem relacji rówieśniczych, są nieśmiałe lub mają problemy z koncentracją. Zajęcia z rehabilitantem mają na celu przeciwdziałać wadom postawy, wspierać rozwój ruchowy małych dzieci oraz uczyć rodziców prawidłowej pielęgnacji.

Celem projektu jest wsparcie i rozwój kultury fizycznej dzieci i młodzieży oraz wszystkich mieszkańców Olesna, a także możliwość w pełni korzystania z nowego zmodernizowanego obiektu – Stadionu Miejskiego w Oleśnie. Realizacja tego zadania będzie polegała na doposażeniu Stadionu w sprzęt do lekkoatletyki tj.: stojak do skoku wzwyż, poprzeczki do skoku wzwyż, bloków startowych do biegów, stojaka do bloków, wózka do płotków do biegów na jeden tor wraz z płotkami, płotków wyczynowych, zestawów znaczników torów, pachołków niskich do wyznaczania biegów oraz listew do płotka wyczynowego. Sprzęt ten przechowywany będzie w schowku na Stadionie Miejskim i będzie sprzętem ogólnodostępnym przeznaczonym do korzystania indywidualnego, dla grup poprzez organizowanie treningów oraz wszelkiego rodzaju imprez sportowych odbywających się na tym obiekcie.

SZACUNKOWY KOSZT REALIZACJI ZADANIA (BRUTTO)

49.929,39 zł

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: