Informujemy, że 2 maja 2024 r. (czwartek) Urząd Miejski w Oleśnie będzie nieczynny. Urząd Stanu Cywilnego pełni dyżur w godzinach od 7:30 do 12:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Stadion Miejski z certyfikatem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki

Miło nam poinformować, iż od dnia 7 października 2021 r. Stadion Miejski w Oleśnie posiada Świadectwo Polskiego Związku Lekkiej Atletyki (kat. V B), co potwierdza, że parametry urządzeń znajdujących się na terenie stadionu spełniają wszystkie wymagania World Athletics i PZLA.

Dzięki otrzymanej certyfikacji Olesno jest trzecią miejscowością w woj. opolskim posiadającą stadion ze świadectwem PZLA.

Wyniki uzyskiwane w poszczególnych konkurencjach będą mogły być podstawą do przyznania zawodnikom klas sportowych, z mistrzowską międzynarodową włącznie.

Świadectwo jest ważne do czasu jakiejkolwiek przebudowy któregokolwiek z zainstalowanych na obiekcie urządzeń, zmiany w przepisach World Athletics lub zmiany wymagań Polskiego Związku Lekkiej Atletyki dot. parametrów tych urządzeń, wymiany bądź modernizacji nawierzchni, nie dłużej niż do 31 grudnia 2026 roku.

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: